Nasza oferta

W biurze spędzamy większą część dnia, dlatego tak ważne jest abyśmy czuli się w nim dobrze. Miejsce pracy wymaga przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań. Musi być wszechstronne i kompleksowo dostosowane do potrzeb różnych Klientów. Musi również spełniać wymagania współczesnego designu.

Ergonomia i zdrowie


oferowane przez nas meble spełniają najsurowsze wymagania ergonomiczne zgodne z europejskimi normami. Nasza oferta to także gwarancja nietoksyczności potwierdzona atestami higienicznymi. Ergonomiczny układ mebli – wszystko w zasięgu ręki – ułatwi każdą pracę, a system regulacji w biurkach i fotelach dostosuje nasze meble do indywidualnych potrzeb.

Terminy realizacji


Krótkie terminy realizacji to podstawa naszego działania. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję stabilności oferty oraz kilkuletnią gwarancję na wybrane produkty (zależnie od producenta).

Kompleksowość


Zapewniamy naszym Klientom wszystko, co potrzebne do aranżacji nowoczesnych wnętrz użyteczności publicznej. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko meble, ale także wykładziny, krzesła, kanapy i żaluzje. Mogą Państwo liczyć także na pomoc w prowadzeniu projektu, jak również – w razie potrzeby – indywidualną aranżację każdego wnętrza.

Elastyczność


Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta i jego projektu. Oferujemy meble standardowe, realizujemy projekty autorskie.

Jakość


Atesty, certyfikaty oraz wyróżnienia i nagrody są gwarancją, że oferowane przez nas produkty to zawsze najwyższa jakość.

Projekt, serwis i dostawa


Zapewniamy dostawę zamówienia do każdego miejsca w kraju wraz z montażem fabrycznym. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

 

 

Komentowanie jest wyłączone.