szafy, kontenery, akcesoria


SZAFY, KONTENERY i AKCESORIA MDD
 – kolekcja szaf i regałów dostępna jest w różnych wysokościach i szerokościach z frontami żaluzjowymi, drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, szklanymi oraz otwartymi półkami. Ułatwiają pracę i organizują przestrzeń biurową, dając różne możliwości projektowania. Oprócz standardowych rozwiązań przechowywania segregatorów w szafach zastosowano praktyczne rozwiązanie archiwizowania materiałów. Za pomocą metalowych półek zawieszać można teczki z dokumentami.

galeria (kliknij zdjęcie, aby powiększyć)


SZAFY, KONTENERY i AKCESORIA POLMARCO
Szafy i regały dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie rozmaitych kombinacji, które znajdą swoje zastosowanie w różnych typach biur, bez względu na ich układ czy gabaryty. Możliwość doboru optymalnej wysokości i szerokości mebla pozwala stworzyć ergonomiczne stanowisko pracy, które sprzyja wydajności wykonywanych zadań.
Kontenery dają rozmaite możliwości organizacji przestrzeni wokół biurka. W zależności od indywidualnych potrzeb i charakteru pracy, kontenery posiadają różne rozmiary. Mogą funkcjonować zarówno jako przedłużenie biurka- ustawione tuż przy nim, jak i w postaci klasycznej – ukryte pod biurkiem. Wyposażone w kółka kontenery pozwalają na szybką i niewymagającą wysiłku zmianę układu mebli w biurze.

galeria (kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Komentowanie jest wyłączone.