meble biurowe

meble biurowe – biurko, krzesło, szafa… tymczasem w pracy jak w grze. Współpracujesz i zdrowo rywalizujesz. Konkurujesz z innymi, spełniasz swoje pasje, odnosisz sukcesy, a czasem porażki. Jesteś elastyczny, szukasz alternatywnych rozwiązań, aby zrealizować zamierzony cel. Poszukujesz w niej satysfakcji i spełnienia, bo wtedy praca przestaje być obowiązkiem, a staje się przyjemnością. Każdego dnia w pracy podejmujesz decyzje, każda z nich to kolejny ruch prowadzący do zwycięstwa. Przestrzeń, która Cię otacza to plansza – odpowiednie ustawienie na niej elementów gry to klucz do sukcesu. Projektując miejsce pracy, tak jak w grze, trzeba przewidywać kilka posunięć do przodu. Aranżacja przestrzeni nie może być odpowiedzią wyłącznie na dzisiejsze potrzeby, a biuro wokół Ciebie powinno inspirować.
 meble biurowe muszą również zadbać o zdrowie użytkownika, czyli być ergonomiczne – oferowane przez nas biurowe meble oraz fotele i krzesła biurowe spełniają najsurowsze wymagania ergonomiczne zgodne z europejskimi normami. Nasza oferta to także gwarancja nietoksyczności potwierdzona atestami higienicznymi. Ergonomiczny układ mebli biurowych, mebli recepcyjnych, mebli gabinetowych i innych elementów – wszystko w zasięgu ręki – ułatwi każdą pracę, a system regulacji w biurkach oraz fotelach i krzesłach biurowych dostosuje wyposażenie do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.


katalog - meble biurowe PLAYWORK

e-katalog

meble biurowe Play&Work -Work as you Play, Play as you Work.
Play&Work dzięki swoim możliwościom funkcjonalnym to strategiczny wybór, który pomoże Ci wygrać każdą grę.
System meblowi biurowych zaprojektowany przez WertelOberfell Studio, łączy w sobie wszystko, co jest niezbędne do stworzenia warunków, które zapewnią najbardziej efektywną pracę zespołową. Specjalnie zaprojektowany panel o strukturze metalowej drabinki, do których można dobrać dodatkowe akcesoria oraz półki, ułatwia swobodną komunikację między członkami zespołu.
Różnorodne konfiguracje kolorystyczne pomogą podkreślić indywidualny styl. Lekkie bryły biurek na metalowych nogach o ciekawym kształcie litery U w połączeniu z nowoczesną kolorystyką to design wspierający kreatywność. Połączenie biurek z szafami pomaga zachować porządek na biurku nawet podczas codziennej twórczej pracy.


katalog - meble biurowe SQart

e-katalog

SQart Workstation to doskonały system mebli biurowych dający nieograniczoną liczbę możliwości. Pozwala tworzyć kombinacje idealnie dopasowane do przestrzeni, a jednocześnie praktyczne. SQart to system pozwalający osiągać bardzo różne cele i spełniać bardzo różne wymagania: projektanta wnętrz, sprzedawcy i klienta. Klientowi daje możliwość stworzenia określonej liczby wygodnych, praktycznych stanowisk podnoszących wydajność pracy. Oferuje wysoką jakość materiałów, estetykę, funkcjonalność oraz dobrą cenę. Architektom stwarza okazję do realizacji twórczych, kreatywnych rozwiązań podkreślających indywidualny charakter każdej realizacji. Elastyczność systemu pozwalająca na łatwe skomponowanie użytecznej przestrzeni i jeszcze łatwiejsze dokonywanie w niej zmian.


katalog - meble biurowe PRIMO SPACE

e-katalog

meble do biura PRIMO SPACE Front Office pozwalają na kompletną i spójną aranżację nie tylko gabinetów menedżerskich, ale także wymagających stanowisk pracowniczych. To system mebli biurowych elegancki i młody duchem, komfortowy i nowoczesny. Zachwycająca elastyczność oraz wielość funkcjonalnych rozwiązań sprawiają, że wszystkie biurowe meble tego systemu z łatwością dostosowują się do indywidualnych potrzeb związanych z charakterem pracy, profilem firmy czy jej identyfikacją wizualną.


 

katalog - meble biurowe EASY SPACE

e-katalog

meble biurowe EASY SPACE  to modułowy system mebli biurowych, oparty na prostych rozwiązaniach, dzięki którym można tworzyć dowolne konfiguracje stanowisk pracy. System umożliwia aranżację pojedynczych, podwójnych lub zespołowych stanowisk pracy, przestrzeni typu open space, recepcji oraz sal konferencyjnych. Blaty biurek dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach – niezależnie od tego, czy biurko stoi samodzielnie, czy jest połączone z innymi elementami. Meble o przeznaczeniu biurowym EASY SPACE oferują pięć wariantów nóg biurek: nogi płytowe, nogi o przekroju okrągłym lub kwadratowym, nogi w kształcie litery C z łącznikiem melaminowym oraz z nogi w kształcie litery C z belką metalową. Biurka umożliwiają prowadzenie kabli elektrycznych i sieciowych.


katalog - meble biurowe YAN

e-katalog

meble YAN i DRIVE to meble do biura, odpowiadające najwyższym współczesnym wymaganiom. System DRIVE posiada elektryczną regulację wysokości. Ponadto wszystkie biurka wyposażono w nowoczesny system prowadzenia okablowania. Uzupełnieniem są wolnostojące tapicerowane ścianki biurowe oraz kontenery i szafy. Główną cechą systemu mebli biurowych YAN jest możliwość konfigurowania biurek i układów wielostanowiskowych na szereg możliwości. Konstrukcja stelaża pozwala na łączenie blatów biurek z metalowymi nogami, które występują w czterech wzorach. Dodatkowo łączyć można je z szafkami żaluzjowymi z drzwiami przesuwnymi oraz kontenerami które jednocześnie pełnią rolę podpierającą blaty biurka. Dzięki temu wykluczają one zastosowanie dodatkowej nogi. Warto zwrócić uwagę na powiększenie blatów roboczych poprzez boczne przystawki, dzięki którym dodatkowe osoby mogą bezproblemowo dołączyć do grupy i kontynuować wspólną pracę.


 

katalog - meble biurowe OGI

e-katalog

meble do biura OGI – dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System mebli biurowych OGI zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Proste kształty mebli tworzą harmonię i ład, pozwala to na większą koncentrację przy pracy. Panele dzielące w ciepłych, żywych kolorach zapewniają klimat prywatności i sprzyjają miłej atmosferze. Wygoda i ergonomia to najważniejsze cechy stanowisk pracy mebli biurowych OGI.


 

katalog - meble biurowe TYPE

e-katalog

meble TYPE charakteryzują się nowoczesnym designem, przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii. Dowolność łączenia modułów pozwala na stworzenie wieloosobowego stanowiska pracy, ułatwiającego przepływ informacji i bardziej wydajną pracę. Szeroka gama brył mebli biurowych TYPE znajduje także zastosowanie w pomieszczeniach kadry managerskiej. Zastosowanie jasnej, neutralnej kolorystyki przełamanej elementami w energetyzujących kolorach nadaje pomieszczeniu powiewu świeżości, sprzyja skupieniu. Poprzez zastosowanie ciemnej i chłodnej kolorystyki podkreślamy prestiżowy charakter pomieszczenia. Szeroki zakres regulacji wysokości biurek jest szczególnie istotnym elementem w dobie chorób związanych z pracą biurową, pozwala na zachowanie optymalnej pozycji ciała.


 

katalog - meble biurowe DECORDUO

e-katalog

meble biurowe DECORDUO – ten system daje możliwość dopasowania wysokości biurek, w zależności od indywidualnych preferencji, pozwala na to 12 cm regulacja. Zgodnie z zasadą ergonomii koncepcyjnej, miejsce pracy staje się optymalne dla każdego pracownika, przy jednoczesnym zachowaniu spójnego stylu całego biura. System mebli biurowych DECORDUO pozwala na ergonomiczną aranżację pomieszczeń biurowych typu open-space, a także stworzenie funkcjonalnego układu mebli na mniejszych powierzchniach. Biurka oraz dodatki współgrają ze sobą, optymalizując warunki pracy. Meble do biura DECORDUO pozwalają na dowolność konfiguracji ustawień mebli w zależności od aktualnych potrzeb. Wraz z rozwojem firmy można bez przeszkód rozszerzać gamę stanowisk pracy, dzięki zastosowaniu dostawek, kontenerów oraz przegród dwustronnie tapicerowanych.


 

katalog - meble biurowe SVENBOX

e-katalog

meble do biura SVENBOX– systemy biurek i regałów, z których można komponować różne układy dostosowane do charakteru pracy w biurze. Biurka tworzą optymalne środowisko do pracy. Z łatwością można budować układy wielostanowiskowe z kontenerami, szafkami i wieszakami na komputer. Wyprofilowany kształt biurka zapewnia wygodę dla użytkownika. Szersza strona blatu jest idealnym miejscem na ustawienie monitora, a przy zestawie z kontenerem stacjonarnym zwiększa przestrzeń roboczą. Panele dzielące zwiększają komfort niezbędny podczas indywidualnej pracy. Ergonomiczne biurka w połączeniu z mobilnymi kontenerami tworzą otwartą powierzchnię do pracy. System mebli biurowych SVENBOX pozwala dowolnie aranżować przestrzeń biurową.


 

katalog - meble biurowe ERGONOMIC MASTER

e-katalog

meble biurowe ERGONOMIC-MASTER – funkcjonalny system mebli biurowych, pracowniczych, wszechstronnie wykorzystujący możliwość aranżacji przestrzeni. Tym, co wyróżnia ten system mebli biurowych, jest charakterystyczna noga na aluminiowej stopie. Wewnątrz nogi znajduje się łatwo dostępny kanał kablowy, znacznie skracający czas montażu. Oferta systemu uwzględnia dużą różnorodność kształtów oraz elementów stanowisk pracowniczych, które możemy dowolnie ze sobą zestawiać.  Wprowadzona regulacja wysokości daje możliwości dostosowania biurka do wzrostu użytkownika, zapewniając maksymalną wygodę pracy i prawidłową postawę ciała.


 

katalog - meble biurowe ALFA

e-katalog

meble ALFA – prosta, lekka, konstrukcja, którą wyróżnia charakterystyczna, delikatnie wygięta noga w kolorze aluminium lub antracytu, zakończona stopką regulacyjną, to cechy główne mebli biurowych Alfa. Alfa zapewnia optymalną aranżację pomieszczeń poprzez szeroką gamę biurek, stołów, kontenerów, szaf i regałów.


Nasza oferta na meble biurowe Wrocław jest bardzo bogata i dostosowana do każdego rodzaju biura.

Zapraszamy do naszej siedziby:

ABi s.c.
ul. Stargardzka 11 (budynek D, boczna ul. Metalowców)
54-156 Wrocław

Komentowanie jest wyłączone.