Projekty i realizacje

Poznaj nasze najnowsze projekty i realizacje

Klimat naszych wnętrz pracy tworzą meble i krzesła oraz dodatki. W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego tak ważne jest, abyśmy czuli się w tych wnętrzach dobrze. Miejsce pracy wymaga przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań, a dobrze dobrane meble i krzesła biurowe to podstawa. Meble, krzesła oraz dodatki powinny być wszechstronne i kompleksowo dostosowane do potrzeb różnych Klientów. Powinny również spełniać wymagania współczesnego designu. Podstawowym jednak kryterium, jakie muszą spełniać meble i krzesła biurowe jest ergonomia (określają je odpowiednie normy i przepisy). 

Projektowanie wnętrz biurowych

Chociaż siedzibą naszej firmy jest Wrocław, nie sprawia nam trudności projektowanie wnętrz biurowych oraz projektowanie powierzchni komercyjnych dla Klientów z terenu całej Polski i nie tylko. Chętnie podejmujemy się każdego zlecenia. Wykonujemy nowoczesne i funkcjonalne projekty wnętrz użyteczności publicznej – biur, sal konferencyjnych i szkoleniowych, recepcji, restauracji, kawiarni, pomieszczeń socjalnych… itp.

Projektowanie wnętrza biura, bez względu na to, czy jest to projektowanie biur dla kilku osób, czy dużych przestrzeni biurowych, czy jest to Wrocław, czy inna miejscowość, to nasza specjalność. Mogą Państwo zamówić projekt wnętrza ONLINE lub tradycyjny, który jest z wielu względów bezpieczniejszy, bo sami zmierzymy pomieszczenia.

Projektowanie przestrzeni biurowych

Dobre biuro to optymalnie zaaranżowana przestrzeń, dopasowana do potrzeb danej organizacji, jej pracowników i celów biznesowych. Niezależnie od tego, czy biuro to przestronne piętro nowoczesnego biurowca, niewielkie domowe wnętrze, czy zaadaptowana przestrzeń starej fabryki, najważniejszy jest komfort i funkcjonalności.

Odważne i inspirujące projekty przestrzeni biurowych, często potrzebują dyskretnych oraz nieskomplikowanych mebli. Dzięki nim spełniają swoje podstawowe funkcje, zachowując przy tym oryginalność oraz tworząc wyjątkowy klimat dla pracowników i gości.

Projektując niewielkie biura, warto wyjść poza schemat. Tworzyć funkcjonalne rozwiązania, wykorzystując każdy wymiar przestrzeni z myślą o jej użytkownikach i zadaniach, jakie wykonują. Warto poszukiwać pomysłów, które będą bardziej ergonomiczne.

Aranżacja pomieszczeń biurowych

W każdym biurze realizowane są różnorodne procesy biznesowe. W rozbudowanych organizacjach w jednej przestrzeni codziennie przebiega ich naprawdę wiele, dlatego tak ważna jest optymalna jej aranżacja. Duże, otwarte przestrzenie biurowe wymagają pomysłowych rozwiązań. Modularność i niezliczona ilość brył systemu to najlepsza odpowiedź na potrzeby takich biur, a dobry projekt zagospodarowania przestrzeni to podstawa. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jakimi jest projektowanie biur i innych wnętrz użyteczności publicznej.
Zespół ABi Wrocław.