PROJEKTY I REALIZACJE

Klimat naszych wnętrz pracy tworzą meble i krzesła oraz dodatki. W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego tak ważne jest, abyśmy czuli się w tych wnętrzach dobrze. Miejsce pracy wymaga przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań, a dobrze dobrane meble i krzesła biurowe to podstawa. Meble, krzesła oraz dodatki powinny być wszechstronne i kompleksowo dostosowane do potrzeb różnych Klientów. Powinny również spełniać wymagania współczesnego designu. Podstawowym jednak kryterium, jakie muszą spełniać meble i krzesła biurowe jest ergonomia (określają je odpowiednie normy i przepisy).

Aranżujemy, jak wnętrze będzie wyglądało w przyszłości. Wizualizacje 3D pokazują rozmieszczenie wyposażenia – gdzie będą stały meble i krzesła oraz dodatki. Równie ważny we wnętrzu jest kolor. Tworzy klimat i może być motywacją do pracy.
Aby przygotować projekt, spełniający wymagania klienta, potrzebny nam jest rzut pomieszczenia lub pomiar podczas spotkania. Niezbędny jest także ustalony z klientem wstępny program umeblowania.

BIURO

GABINET

KONFERENCJA

RECEPCJA

INNE


Komentowanie jest wyłączone.