Meble recepcyjne i lady

Meble do recepcji

– pierwsze wrażenie robi się tylko raz – w tym, aby było jedyne i niepowtarzalne pomaga aranżacja wykorzystująca niepowtarzalne wzorniczo meble recepcyjne.
Recepcja stanowi bardzo szczególne miejsce dla każdej firmy. To właśnie tu ma miejsce pierwszy kontakt z klientami i gośćmi. Recepcja to wizytówka każdej firmy. Musi ona spełniać swoje funkcje reprezentacyjne, ale jednocześnie musi być funkcjonalna i praktyczna, aby ułatwiać pracę i usprawniać komunikację. Zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu.


Lady recepcyjne

katalog mebli recepcyjnych LADY POLMARCO

e-katalog

Meble recepcyjne SOLTO i ZIP

to unikatowe systemy mebli recepcyjnych.
Lady ARC poza pełnieniem funkcji reprezentacyjnej są meblami funkcjonalnymi, o szerokim zastosowaniu praktycznym. Pozwalają na stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy a przy tym umożliwiają sprawną komunikację bez zbędnych barier.
SOLTO to seria mebli przeznaczonych do przestrzeni recepcyjnej. Zastosowanie tutaj połączenia koloru dekoru drewna z bielą nadaje pomieszczeniu świeżości. Estetyczny design w pełni współgra z ergonomią miejsca pracy.
Linię ZIP charakteryzuje szeroka gama kompatybilnych ze sobą elementów, która pozwala na tworzenie różnorakich układów. W zależności od powierzchni i charakteru miejsca pracy można komponować elementy w taki sposób, aby tworzyły prostą lub fantazyjną kompozycję. Z poszczególnych modułów systemu ZIP stworzyć można zarówno jedno- jak i wieloosobowe stanowisko pracy, co czyni je niepowtarzalnymi.


Meble do recepcji ZIG-ZAG

zdobywca międzynarodowej nagrody RED DOT AWARD 2012 za wzornictwo, to najnowocześniejszy design i sztuka w jednym. Delikatne oświetlenie ledowe za szkłem oplecionym misternym wzorem buduje atmosferę sprzyjającą twórczej pracy. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zmiany nie tylko natężenia, ale i koloru światła, tworząc tym samym niecodzienny klimat biurowej przestrzeń.

Meble na recepcję WAVE

– lekkość, organiczny kształt i prosta elegancja. Nowa lada Wave zachwyca delikatnym designem, przywodzącym na myśl fale uśpionego oceanu. Charakteru dodają jej dodatkowo dekoracyjne listwy przy cokole oraz biały blat wykonany ze szkła Lacobel. Wave dopasowuje się do Państwa potrzeb i gustów, dlatego dostępna jest w różnych modułach i wersjach kolorystycznych. Front standardowej lady występuje w czterech matowych kolorach: białym, niebieskim, pomarańczowym i zielony.

Meble na recepcję ARCTIC

 – przeciwieństwa się przyciągają. Arctic Summer to kry lodu ocieplone jasnym światłem. Oryginalny design nowej lady MDD to propozycja dla
osób z wyobraźnią, które nie lubią monotonii. Blat wykonany ze szkła lacobel oraz lakierowane elementy na froncie lady dodają jej blasku i elegancji. Lada została zainspirowana multikulturowością designera, Charlesa Kalpakiana, Francuza o libańsko-armeńskim pochodzeniu. Impulsem do stworzenia lady były dla mnie proste linie ulic, graffiti, a także kontrast pomiędzy pustką a pełnią. Podświetlenie pozwala podkreślić oryginalny design.

Meble recepcyjne ORGANIC

to organiczne kształty zamknięte w kubistycznej formie. Lada czerpie swój wzór prosto z natury, by w dzisiejszym świecie chaosu zapewnić choć odrobinę odprężenia. Biały kolor nadaje ladzie świeżości i jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób kolorystyki wystroju biura pozwalając na indywidualne pomysły. Naturalne kształty podkreśla dodatkowo jasne podświetlenie dzięki wbudowanemu systemowi jarzeniówek. Całość wykańcza szklany blat, nadając ladzie blasku i szlachetności.

Meble do recepcji VALDE

– subtelna lada doskonale wpisująca się w aktualne trendy. Dzięki połączeniu szlachetnych materiałów – szkła, aluminium i kolorowych laminatów tworzy elegancką, reprezentacyjną całość. Blat z hartowanego białego szkła doskonale współgra z połyskującym frontem lady, a poziomo biegnące aluminiowe listwy delikatnie podkreślają kształt oraz nowoczesny charakter bryły.

Meble recepcyjne LINEA

 – proste linie, lekkość i połyskująca biel wystarczą, żeby nadać stylu każdemu pomieszczeniu. Zainstalowane przy dolnej krawędzi białe ledowe światło podkreśla minimalistyczną estetykę mebla dodając jej charakteru.

Meble recepcyjne FORO

 – kubistyczny kształt lady FORO doda oryginalności całemu pomieszczeniu. Dwa, zazębiające się, prostokąty tworzą front recepcji występujący w czterech wariantach kolorystycznych – bieli, zieleni, czerwieni i pomarańczu. Połysk frontów kontrastuje z matowym korpusem i blatem, które mogą być wykonane w bieli lub kasztanie.

Meble do recepcji ZEN

jest ladą recepcyjną potwierdzająca zalety minimalizmu. Jej prosta forma, połączona trzema prostokątnymi elementami, wystarczy, żeby nadać stylu każdemu pomieszczeniu. Moduły wyposażone w oświetlenie LED pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną – ułatwiając pracę w zaciemnionych pomieszczeniach. Wykorzystany materiał aluminium szczotkowane w podstawie (cokole) lady harmonijnie komponuje się z białym kolorem lady.

Meble recepcyjne OVO

jest wielofunkcyjną ladą dedykowaną małym pomieszczeniom lub biurom obsługi klienta. Obniżony blat ułatwia komunikację z klientem w pozycji siedzącej, a wspólna część blatu roboczego ułatwia wypełnianie dokumentów oraz sprzyja bezproblemowej komunikacji. Podwyższona część lady kryje stanowisko komputerowe oraz pionową półkę na segregatory.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Nasze meble recepcyjne Wrocław na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do naszej siedziby:

ABi s.c.
ul. Stargardzka 11 (budynek D, boczna ul. Metalowców)
54-156 Wrocław

 

 

Komentowanie jest wyłączone.