Meble konferencyjne

Meble konferencyjne i szkoleniow

– wzajemna komunikacja to jeden z najbardziej istotnych elementów. Sale konferencyjne, aneksy do przeprowadzania spotkań i sale szkoleniowe, to miejsca wymagające specjalnie do tego celu zaprojektowanych mebli. Z tego względu nasza kolekcja mebli konferencyjnych jest szczególnie rozbudowana. Znajdują się tu meble konferencyjne zróżnicowane zarówno pod względem wielkości i kształtu blatu, jak i stylistyki. Do umeblowania dużych sal konferencyjnych oferujemy meble konferencyjne segmentowe, umożliwiające zabudowę dowolnej wielkości zestawów. Uzupełnienie stanowi obszerna kolekcja krzeseł i foteli konferencyjnych.


Meble TAUKO

bardzo lubią zaskakiwać. Ich największą zaletę trudno przecenić – to mobilność i bardzo ciekawa forma.


katalog mebli konferencyjnych FLIB

e-katalog

Meble FLIB

meble konferencyjne i szkoleniowe FLIB  to system zwinny, szybki i potrafi błyskawicznie dopasować się do każdej sytuacji. Meble konferencyjne Flib umożliwiają dowolne zaaranżowanie pomieszczeń w ciągu kilku chwil. Jest mobilny, funkcjonalny i wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu przestrzeń można zmienić dosłownie kilkoma ruchami. A kiedy nie jest potrzebny zajmuje niewiele miejsca, czekając na kolejne zadania.


e-katalog mebli konferencyjnych CX3200

e-katalog

Meble CX 3200

meble konferencyjne i szkoleniowe CX 3200dzisiaj każdy lubi mieć wybór. Aranżowanie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta to standard. W odpowiedzi na te potrzeby BN Office Solution z dumą prezentuje nowy system stołów konferencyjnych. Meble konferencyjne i szkoleniowe CX 3200 to połączenie nowoczesnego, lekkiego design`u z intuicyjnym i prostym montażem oraz szerokim spektrum możliwości aranżacyjnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, system umożliwia aranżację wszelkiego rodzaju przestrzeni konferencyjnych, od małych sal kilkuosobowych po duże sale narad, sale szkoleniowe czy przeznaczone do video konferencji. CX 3200 wyróżnia się specyficzną mobilnością, polegającą na szybkim montażu / demontażu aranżacji. Umożliwia to specjalnie zaprojektowana podstawa która nie tylko montowana jest bez użycia jakichkolwiek narzędzi ale pozwalająca redukować ilość nóg pod stołem poprzez zastosowanie wspólnej nogi w miejscu łączenia dwóch blatów. Bardzo bogaty product range systemu pozwala na aranżację różnego typu układów konferencyjnych, tradycyjnych prostokątnych oraz w kształcie litery U lub V, w kształtach owalnych i półowalnych, a także okrągłych czy trójkątnych. W ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań pozwalających wykorzystać w pełni możliwości profesjonalnego systemu meblowego: portów elektrycznych, dyskretnych kanałów kablowych czy paneli dolnych. Elegancji sali konferencyjnej dodadzą dostępne w ofercie okleiny naturalne oraz wysokiej jakości laminaty.


 

katalog meble konferencyjne AXO

e-katalog

Meble AXO


meble konferencyjne AXO  
bardzo lubią zaskakiwać. Ich największą zaletę trudno przecenić – to mobilność. Jens Korte zaprojektował krzesło, które wyjątkowo łatwo przechowywać, przenosić, łączyć i dopasowywać do konkretnej przestrzeni. Dzięki różnorodności wersji i funkcjonalności Axo zaaranżowanie pomieszczeń konferencyjnych staje się zadaniem banalnym, zajmującym naprawdę niewiele czasu.


Meble MDD


 

Meble POLMARCO

meble konferencyjne POLMARCO


 

Meble NSG BNOS

meble konferencyjne NSG BNOS


 

Komentowanie jest wyłączone.