O nas

ABi Meble - poznaj nas bliżej

Od 1998 roku niezmienne projektujemy i wyposażamy wszelkie wnętrza użyteczności publicznej: biura, banki, hotele, kawiarnie, call-center, pomieszczenia socjalne, magazynowe i inne. 

Gwarantujemy nie tylko projekty aranżacji wnętrz, ale także elastyczną wycenę, krótkie terminy realizacji oraz dostawę i profesjonalny montaż.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta i jego projektu. Oferujemy meble standardowe, realizujemy projekty autorskie. Jakość, atesty, certyfikaty oraz wyróżnienia i nagrody są gwarancją, że oferowane przez nas produkty to zawsze najwyższa jakość. 

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, szybką realizację zamówienia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Meble biurowe to nasza specjalność

W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego tak ważne jest abyśmy czuli się w niej dobrze. Miejsce pracy wymaga przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań. Musi być wszechstronne i kompleksowo dostosowane do potrzeb różnych Klientów. Musi również spełniać wymagania współczesnego designu. 

Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami o ugruntowanej od wielu lat pozycji na rynku:

Meble biurowe, krzesła, fotele, kanapy i nie tylko

Meble biurowe projektowane na wymiar

Współczesne biura są dynamiczne – zmieniają się w zależności od potrzeb pracowników i charakteru wykonywanych zadań.  Funkcjonalne rozwiązania uwalniają biura od barier związanych z ograniczoną przestrzenią. Praktyczne wzornictwo oraz różnorodność modułów meblowych, zapewniają optymalny balans pomiędzy komfortem, użytecznością i efektywnością w każdej strefie biura.W małej przestrzeni szczególnie ważna jest efektywność jej wykorzystania. Niewielkie biura to najczęściej miejsca dedykowane konkretnym zadaniom – dlatego ich aranżacja to odpowiedź na faktyczne potrzeby jej użytkowników.

Optymalny projekt przestrzeni biurowej to odpowiedź na procesy realizowane w niej przez pracowników. Warto dobierać wyposażenie uniwersalne, ale zarazem w pełni funkcjonalne. W codziennej efektywnej pracy często najlepszym wsparciem są sprawdzone i proste rozwiązania.

Lat doświadczenia w branży
0 +
Zadowolonych klientów
0 %
Produktów w naszej ofercie
0 +
Zaangażowania w projekt
0 %

Referencje i opinie

Potwierdzeniem długoletniego doświadczenia jest lista referencyjna firm i instytucji, które doceniły naszą sprawność funkcjonowania, kompleksową obsługę oraz oferowane przez nas meble biurowe, krzesła, fotele i kanapy. Zamieszczamy kilka z nich.