meble gabinetowe

meble gabinetowe – ktoś powie „nic takiego”, ale to właśnie gabinet jest wizytówką prezesa, czy menedżera i całej firmy. Funkcjonalny układ mebli gabinetowych, dzięki prostej formie, nie rozprasza i pozwala skupić się na kluczowych zadaniach. Odpowiednia aranżacja tego miejsca składa się wyłącznie z niezbędnych elementów, nie przytłacza nadmiarem, pozwalając równocześnie wygodnie pracować. Równie ważne jest zachowanie własnego, wyrazistego stylu, który podkreśla charakter miejsca oraz osobowość użytkownika. W zaciszu gabinetów, często podejmuje się kluczowe decyzje dla przyszłości firmy i biznesu, nasze meble gabinetowe zapewnią Państwu odpowiednią atmosferę dla wysokiej rangi spotkań, które będą się tam odbywać, jednocześnie nie pozbawiając mebli gabinetowych ich podstawowej funkcjonalności, jaką jest wygoda odpoczynku, ustawność oraz przyjazność dla użytkownika. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.


meble gabinetowe - katalog eRANGE

e-katalog

meble gabinetowe eRANGE – w londyńskim Platform Studio powstał system mebli gabinetowych eRANGE w oparciu o modernistyczne idee Bauhausu i w służbie funkcjonalizmu, system zamknięty w niezwykłej, pełnej stylu formie. Prezentuje dynamiczne meble do gabinetu – rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od innych, ale potrafią też wymagać od siebie. Jego twórcy mówią o nim: eRange to system współczesny, ale ponadczasowy. Litera „e” nawiązuje do elektroniki, ale oznacza też esencjonalny. eRange to system wystudiowany, nowoczesny i dyskretny. Czysta forma elegancji. W eRange najwyższa jakość to standard, którą uzupełnia okleina naturalna najwyższej jakości.


meble gabinetowe - katalog SQart

e-katalog

meble SQart – elastyczność to najważniejsza cecha mebli biurowych SQart. Managerial. Niezależnie od tego, pod jakim kątem spojrzeć SQart jest doskonały. To system meblowy dopasowany do wszystkich wymagań. System mebli gabinetowych SQart Managerial spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających managerów – tworzy stabilną i bardzo wygodną podstawę pracy.


 

meble gabinetowe - katalog PRIMO SPACE

e-katalog

meble gabinetowe PRIMO SPACE to modułowy system mebli gabinetowych, stworzonych pod kątem wysokich, indywidualnych wymagań współczesnych menedżerów, zaprojektowany w studio Castiglia Associati. Jest kolekcją, którą cechuje najwyższa jakość oraz inteligentne, ergonomiczne rozwiązania funkcjonalne. Primo Space Managerial umożliwia tworzenie gabinetów, miejsc spotkań oraz stanowisk pracowniczych zgodnie z preferowanym stylem, nowoczesnym lub tradycyjnym.


 

meble gabinetowe - katalog Impuls

e-katalog

meble do gabinetu IMPULS to przede wszystkim kontrast czerni i bieli, łagodności i wyrazistości. Podstawowe kolory, a także odcienie dębu i kasztanu, w blatach są zrównoważone przez kontrastujące kolory stelaża. Bryły szaf w odpowiednim kolorze połączone z minimalną ilością mebli nie tylko porządkują przestrzeń biurową, ale również stają się niezwykle ważnym elementem dekoracyjnym.


 

meble gabinetowe - katalog Status

e-katalog

meble gabinetowe STATUS łączącą klasyczną stylistykę z nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne, nie ustępują ergonomicznym, zapewniając komfort użytkowania mebli podczas spotkań oraz konferencji, a także codziennej pracy. Status to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, który ceni prestiż i indywidualność oraz wygodę pracy.


 

meble gabinetowe - katalog Quando

e-katalog

QUANDO to rozwiązanie zapewniające komfort pracy. Znakomicie pasują do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym klimacie. Biurka mają prostą, delikatną linię ozdobioną jedynie wyraźnym dekoracyjnym, aluminiowym detalem.

 


 

meble gabinetowe - katalog Mito

e-katalog

meble do gabinetu MITO dodają klasy każdemu pomieszczeniu. Dwa rodzaje biurek, w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafkę, umożliwiają aranżowanie zarówno małych, jaki i dużych przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Struktura zastosowanego materiału, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi, białymi lub czarnymi elementami doskonale podkreśla prestiż kolekcji.


 

meble gabinetowe - katalog Crystal

e-katalog

meble CRYSTAL to ekskluzywna propozycja dla tych, którzy w meblach cenią styl i klasę. Perfekcja, czysta forma, przestrzenność i trzymanie się zasady im mniej tym lepiej, starannie dobrane i przemyślane proporcje. Jedyny element dekoracji stanowi nakładka chromowana umieszczona w górnej części nogi. Szykowne, kontrastujące i wykonane z wyszukanych materiałów wykończeniowych meble w stylu glamour, to przede wszystkim blask i często odważne ale wysmakowane połączenia kolorystyczne.


 

meble gabinetowe - katalog Polmarco MONO

e-katalog

meble MONO są ergonomicznym miejscem pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wyszukanego designu. Dzięki zastosowaniu surowej elegancji znakomicie sprawdza się w różnych typach przestrzeni biurowej. Meble gabinetowe z serii MONO są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


 

meble gabinetowe - katalog Polmarco SAPTHIO

e-katalog

meble gabinetowe SPATHIO to propozycja, która wpisuje się w najnowocześniejsze trendy wzornicze oraz kolorystyczne. Głównym założeniem przy tworzeniu tej linii było połączenie wygody użytkowania i elegancji. Meble SPATHIO prezentują się doskonale zarówno w okleinie naturalnej, jak i płycie meblowej.


 

meble gabinetowe - katalog Polmarco PRESTIGE

e-katalog

meble do gabinetu PRESTIGE zostały stworzone z myślą o miejscach reprezentacyjnych w firmie, takich jak gabinety czy sale konferencyjne. Meble PRESTIGE są połączeniem prostego klasycznego designu z elegancją. Nadają gabinetowi zdecydowany charakter oraz pełnią funkcję reprezentacyjną, nie tracąc przy tym na funkcjonalności i ergonomii. Proste, niemal ascetyczne kształty mebli, wzbogacone zostały o delikatne wstawki ze stali szlachetnej , prezentują się doskonale zarówno w okleinie naturalnej, jak i płycie meblowej.


 

meble gabinetowe - katalog Polmarco NEXT

e-katalog

meble do gabinetu NEXT to kwintesencja prostej elegancji. Bogaty wybór dostępnej kolorystyki daje możliwość tworzenia różnorodnych kompozycji, które znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni biurowej. Meble gabinetowe NEXT znakomicie prezentują się zarówno w gabinecie jak i w salach konferencyjnych, zarówno w okleinie naturalnej, jak i płycie meblowej.

Mamy nadzieję, że nasza oferta na meble gabinetowe Wrocław przypadnie Państwu do gustu.

Zapraszamy do naszej siedziby:

ABi s.c.
ul. Stargardzka 11 (budynek D, boczna ul. Metalowców)
54-156 Wrocław


Komentowanie jest wyłączone