Skrytki C + P

Skrytki C + P

    Szafki schowkowe i skrytkowe firmy C + P są stosowane wszędzie tam, gdzie jest konieczność przechowywania przedmiotów osobistych. Smartfony, laptopy, portfele, torebki i inne przedmioty wartościowe – ma i nosi je stale przy sobie prawie każdy człowiek. Zarówno w miejscach prywatnych, jak i w pracy. Ale co z nimi zrobić, jeśli przeszkadzają lub nie są potrzebne albo nawet nie wolno ich mieć przy sobie?
    Właśnie tam stosuje się szafki firmy C + P z zamykanymi schowkami. Bezpieczne przechowywanie osobistych przedmiotów wartościowych zapewnia dobre samopoczucie. Ponieważ obszary zastosowań szafek schowkowych są bardzo różne, C + P oferuje je w różnych wariantach.
    Wiele zakładów pracy oraz instytucji udostępnia pracownikom, klientom i gościom szafki z zamykanymi schowkami, aby mogli bezpiecznie schować swoje osobiste przedmioty. Również w galeriach handlowych, na siłowni, basenie czy w innych obiektach użytkownicy potrzebują szafek schowkowych. C + P oferuje duży wybór różnych szafek schowkowych i skrytkowych wykonanych z trwałego i solidnego materiału, jakim jest stal.