Kolekcja SONIC i TWIN

Kolekcja SONIC i TWIN

Ścianki i panele akustyczne SONIC oraz panele TWIN to nie tylko poprawa komfortu akustycznego, ale także rozwiązanie wspierające koncentrację i produktywność. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym kształtom i wymiarom elementy wyposażenia służące pochłanianiu dźwięków mogą pełnić również funkcję dekoracyjną.

Dźwiękochłonne panele do biurek pozwalają stworzyć komfortowe warunki pracy, zwłaszcza na stanowiskach wymagających koncentracji oraz skupienia. Liczne rozmowy telefoniczne, bądź spontaniczne spotkania przy biurku mogą wpływać rozpraszająco na pozostałych członków zespołu i przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków. Oddzielenie stanowisk pracy oraz odseparowanie pracowników od dekoncentrujących dźwięków jest niezmiernie ważne i pozwala na stałe utrzymanie ich efektywności oraz zapewnienie większej prywatności. Stosując panel mobilny, zyskujemy dodatkowe narzędzie, umożliwiające elastyczny podział przestrzeni do pracy na przykład na stole konferencyjnym.

Zastosowanie rozwiązań akustycznych pozwala wszechstronnie zadbać o komfort akustyczny użytkowników. Poprzez dobranie różnorodnych paneli oraz ścianek, jesteśmy w stanie skutecznie oddzielić stanowiska pracy oraz zapewnić pracownikom izolację akustyczną.

Zastosowanie dźwiękochłonnych paneli ściennych pozwala nie tylko na redukcję pogłosu w danym pomieszczeniu, ale umożliwia także wykreowanie wyjątkowego, przytulnego wnętrza, dającego poczucie komfortu akustycznego.

To wszystko właśnie zapewnią ścianki i panele akustyczne SONIC oraz panele TWIN.